پمپ آب ساختمان نیم اسب محیطی BMV مدل QB60 فروش ویژه انواع پمپ آب خانگی

پمپ های بشقابی دو پروانه با توجه به ایجاد فشار بالا و سطح صدای پایین بطور گسترده در مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ بشقابی یک دستگاه مکانیکی و یکی از پرکاربردترین پمپ‌های سانتریفیوژ است که برای انتقال یک جریان سیال به وسیله‌ی انتقال انرژی چرخشی از یک یا چند روتور در حال چرخش، یعنی پروانه‌ها، طراحی شده است. این جریان سیال پس از ورود به پروانه‌ها به سرعت در امتداد محور خود چرخانده می‌شود و از طریق نیروی گریز از مرکز منتقل می‌گردد.

یکی از مواردی که موجب می‌شود از پمپ آب خانگی استفاده زیادی بشود، روش نصب آسان پمپ است. هرچند نصب این پمپ نیاز به تخصص دارد اما نصب پمپ آب خانگی از پمپ‌های دیگر آسان‌تر است. اگر قصد نصب پمپ را دارید و این سؤال را دارید که چگونه از پمپ آب خانگی استفاده کنیم؟ به موارد زیر توجه کنید.

بنابراین حتما شناخت انواع و کاربرد پمپ ها قبل از کار با آن‌ها به شدت احساس می‌شود.

در صورتی که از پمپ آب در ساختمان ها استفاده نکنید ، آب مصرفی به واحدتون نمیرسه !!

این پمپ درون سیالات قرار گرفته و باقی مانده سیال انتهای چاه یا حوض را به سادگی بالا می‌برد و تخلیه می‌کند.

علاوه بر مخزن ذخیره آب که عموماً از مخازن آب پلی اتیلن استفاده می شود می توان از منبع تحت فشار قیمت پمپ آب کشاورزی نیز استفاده کرد.

در جدول انتخاب پمپ آب زیر، بهترین پیشنهاد پمپ آب مناسب برای ساختمان 3 طبقه آورده شده است. دلیل کم صدا کار کردن این مدل داشتن پروانه یا دیفیوزر با سایز بزرگ آن است که این امر موجب می شود تا نیروی گریز از مرکز بیشتری ایجاد شده و دبی دستگاه را افزایش می دهد. این دستگاه با توان نیم اسب، یک اسب، یک و نیم اسب، دو اسب و سه اسب، چهار اسب و پنج اسب تولید می شود. پروانه در مدل بشقابی بین دو دیسک قرار گرفته و چرخش آن به گونه ای است که منجر به ایجاد یک نیروی گریز از مرکز شده و باعث می شود آب با شتاب و سرعت بیشتری از بین لبه های پروانه خارج شده و به سمت بیرون پمپاژ شود.

اگر شما قصد خرید پمپ ارزان را دارید می‌توانید با دریافت راهنمایی از کارشناسان سایت مشاوره دریافت و محصول موردنظر خود را خریداری کنید؛ خوب است بدانید این فروشگاه در فروش پمپ در تهران و فروش پمپ آب خانگی حرف اول را می‌زند. پمپ آب علاوه بر مصارف خانگی، ساختمانی و شهری در صنایع مختلفی اعم از صنعت کشاورزی، پزشکی، کارخانجات تولیدی و … کاربردهای فراوانی دارد و یکی از نیاز های غیر قابل حذف بسیاری از این صنایع به شمار میرود. مخزن تحت فشار وسیله ای است که هدف اصلی آن صرفه جویی در مصرف برق، جلوگیری از استهلاک و بالا بردن عمر مفید پمپ می شود.

پمپ آب

به عنوان یک جمع بندی برای این بحث می توان به این نتیجه رسید که هر کدام از روش های اتومات کردن پمپ آب مزایا و منابع مخصوص به خود را دارند، کمااینکه هزینه هر کدام هم متفاوت است. اما مهم این است که ابتدا به نیاز خود توجه کنید و آن را با یک متخصص در میان بگذارید تا بتوانید در هنگام خرید تصمیمات بهتری بگیرید.

در بازار تجهیزات آب رسانی، امروزه برندهای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند و به همین دلیل نمی ‌توان به طور دقیق یک برند برتر را انتخاب کنیم؛ در نتیجه بهترین پمپ با توجه به شرایط شما، صفت بهترین را به خودش می‌گیرد. به هر حال، پیشنهاد می‌شود قبل از خرید، مشخص کنید که چه نوع پمپ آبی و با چه مشخصاتی نیاز دارید و سپس قیمت‌ها را از چند منبع مختلف مقایسه کنید.

یکی از سوالات رایجی که توسط مشتریان پرسیده می‌شود این است که چه زمانی از ست کنترل یا منبع تحت فشار باید استفاده کنیم؟ اگر فضای کافی برای نصب پمپ دارید، اولویت با نصب مخزن تحت فشار است. با اینکار مطمئن می‌شود که یک فشار ثابت پشت لوله ایجاد شده که تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ را به مراتب کم می‌کند. در واقع منبع تحت فشار یک جریان متناوب و یکنواخت برای آب درون لوله‌ها ایجاد می‌کند.

پمپ آب دلتا مدل Cpm 158

باید به این نکته اشاره کرد که در بین پمپ‌هایی که صدا تولید می‌کنند برخی از برندها تلاش کرده‌‌اند تا با رعایت تمام استانداردها میزان صدای تولید شده از پمپ را کاهش دهند. اما همچنان اگر نصب پمپ آب خانگی به درستی انجام نشده باشد در هنگام استفاده از پمپ لرزش و صدا شنیده می‌شود. پمپ‌هایی که از قدرت بالاتری برخوردار هستند زمانی که آب را مکش یا منتقل می‌کنند صدای بیشتری نیز تولید می‌کنند و یک پمپ آب بی صدا نخواهند بود.

به این ترتیب برای ساختمان چهارطبقه در صورت وجود مخزن انواع پمپ جتی و یا پمپ های دو پروانه در صورت بالابودن تعداد واحدها نیز پیشنهاد می شود. پمپ‌ آب خانگی، برندهای متفاوتی دارند و تمام برندها دارای مدل‌های یک اسب و نیم اسب هستند. پیشنهاد ما به شما برای خرید پمپ آب برندهای داب، دراپ، آلفا، اسپرونی، سفا، شیمجه، گراندفوس و ایمر هستند. سولار مکانیکال در تلاش است، تا بهترین برندهای پمپ آب را در فروشگاه خود به فروش برساند.

برای آب‌بندی قطعات پمپ بایستی حداقل یک بسته از این نوع آب‌بند را بکار بر دو چند آب‌بند را همراه هم در یک شیار قرار داد.

کاربرد پمپ های شعاعی بیشتر از پمپ های محوری است و اغلب از این نوع پمپ خانگی در ساختمان ها استفاده می‌شود.

در خرید پمپ آب یک اسب و خرید پمپ آب نیم اسب توجه به کیفیت مواد اولیه ­ای که پمپ با آن ساخته شده­است، نکته بسیارمهمی می­باشد که در انتخاب پمپ باید لحاظ کنید. از محصولات شرکت­ هایی خریداری کنید، که مشتریان آن­ها رضایت کافی از کیفیت پمپ­ های تولید شده توسط آن شرکت‌ها دارند. خرید پمپ آب 4 اینچ باید به ویژگی شیمیایی آن­ها توجه کرد، زیرا سیال باعث خورندگی پمپ می­شود. جنس پوسته و پروانه پمپ برای سیالات اسیدی باید مقاوم­تر از جنس پمپی باشد، که برای پمپاژ آب استفاده می­شود.

جریان تولیدی در فرایند پمپاژ در پمپ سانتریفیوژ دائمی، اما در پمپ جابجایی مثبت به صورت دوره ای می باشد. پمپ‌های طناب و پمپ‌های زنجیره‌ای؛ این پمپ‌ها با استفاده از مکانیزم چرخشی مایع را حرکت می‌دهند و با ایجاد خلأ مایع را می‌گیرد و می‌کشد. در این حالت اگر پمپ شما از نوع گریز از مرکز می باشد، احتمال رخداد کاویتاسیون بسیار زیاد است و ممکن است به پمپ شما آسیب بزند. یک بار (یا PSI 14.5)؛ برای بالا بردن آب تا ارتفاع ده متری نیاز است.

در حقیقت در بسیاری از موارد مشاهده شده که علت صدای زیاد پمپ آب خرابی پروانه های پمپ آب و یا نیم سوز شدن پمپ آب هست. پس قبل از اینکه بخواهید با راهکار هایی از صدای آن جلوی گیری کنید مطمئن شوید که مشکلی برای پمپ پیش نیامده است یا نیازی به روغن کاری نداشته باشد. اگر شما در خانه خود با مشکل تامین آب و یا کم فشاری آن مواجه هستید، استفاده از قطعات و تجهیزات مناسب کمک شایانی به شما خواهد کرد که انتخاب یک منبع تحت فشار خوب نیز از این قاعده مثتثنی نیست.

آنها همچنین هد و دبی بالایی داشته و در مصارف مختلفی قابل استفاده هستند و می توانند حجم وسیعی از آب را پمپاژ کنند. این سری از تجهیزات آبرسانی برای استخراج آب از چاه های کم عمق کاربرد دارند و نحوه عملکرد آنها به این صورت است که با ایجاد خلاء سیال را پمپاژ می کنند. در واقع پمپ آب خانگی جتی با ایجاد خلاء در قسمت مکش دستگاه، هوا را در خط مکش از بین برده و توسط مخلوط سازی آب با هوا روند خروج و پمپاژ آب را تسریع می بخشد. این دستگاه به دلیل ساختاری که دارد، کارکرد گسترده ای در مصارف صنعتی و خانگی داشته و با توان یک اسب، یک و نیم اسب و دو اسب تولید می شود.

خرید پمپ آب چینی به دلیل قیمت بسیار مناسب که کمتر از 100دلار است در اولویت بسیاری از متقاضیان پمپ قرار دارد که با ارائه یک کیفیت خوب و عملکرد قابل قبول، ارزش خرید خود را به رخ سایر برندهای مطرح بازار کشیده اند. دستگاهی که فشار آب را افزایش میدهد تا آب از بتواند به طبقات بالاتر برود یا در ارتفاع حرکت کند را پمپ آب می گویند. این دستگاه الکترومکانیکی، برای انتقال آب در حوزه خانگی، صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر شما در آپارتمان زندگی می کنید و از فشار کم آب آپارتمان خود رنج می برید، حتما از پمپ های فشار قوی و مخزن آب استفاده کنید و برای فشار آب بهتر، برای هر واحد از کنتور مجزا استفاده کنید.

اما ناگفته نماند که این پمپ هزینه بیشتری را روی دست مصرف کننده خواهد گذاشت. به این قطعه شیر یک طرفه نیز می گویند که مابین چاه و پمپ آب قرار می‌گیرد. این کار باعث برنگشتن سیالی که در لوله و در فاصله‌ی انتهای چاه تا پمپ قرار دارد.

پمپ سیرکوله لیو مدل LRP25-40/180

در معرفی اجزاء تشکیل‌دهنده پمپ آب باید به پروانه پمپ آب اشاره کنیم که مهم‌ترین قسمت از اجزاء پمپ آبرسانی خانگی است . پروانه بخش چرخنده در پمپ‌های سانتروفیوژ است که از پره‌ها و یا تیغه‌هایی تشکیل شده است که به علت چرخش این پره‌ها آب در درون پمپ آب حرکت می‌کند.

بهتر است توضیحات تمامی پمپ های خانگی را مرور کنید سپس با کارشناسان و مشاوران الین پمپ تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند که کدام برند با توجه به هزینه ای می خواهید انجام دهید مناسب است. اما نباید این را از یاد برد که هیچ وقت به خاطر قیمت کم یک محصول، کبفبت را نادیده گرفت. پمپ آب خانگی به منظور تبدیل کردن انرژی و نیروی الکتریسیته به نیروی مکانیکی است و از جمله کاربردهای آن تقویت فشار آب ساختمان های مسکونی، تجاری و … است. پمپ آب خانگی ابارا از جمله محصولات موجود در سایت هایواتر است که علاوه بر کیفیت بسیار عالی دارای قیمت مقرون به صرفه ای می باشد.

این پمپ ها مناسب استفاده در مجتمع های مسکونی با مساحت بالا هستند.

بعضاً می توان پمپ کارواش با سوخت گاز تهیه نمود که برای مکان هایی که به نیروی الکتریسیته و بنزین دسترسی نباشد قابل استفاده هستند. این پمپ ها از مکانیزم های مختلفی نسبت به پمپ های گریز از مرکز استفاده می کنند (در مورد چگونگی کار انواع پمپ ها در اینجا بیشتر بخوانید). آنها طراحی شده اند تا مایعات غلیظ مانند آب فاضلاب، گل و یا آب حاوی ذرات جامد پمپ شوند. این پمپ ها از مکانیزم های مختلفی نسبت به پمپ های گریز از مرکز استفاده می کنند (در مورد چگونگی کار انواع پمپ در اینجا بیشتر بخوانید).

این پمپ ها از فلزات و آلیاژهای مختلفی ساخته می شوند؛ شما باید در این صورت به نوع محصول و زمین نیز توجه کنید. اگر این پمپ را برای شالیزارها نیاز دارید؛ باید پمپی را تهیه کنید که دچار زنگ زدگی نشود.

پمپ آب

از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان به قابلیت انتقال مایعاتی مخلوط با 20 درصد گاز اشاره داشت. این پمپ ها بدنه ای از جنس چدن ضد زنگ دارند و از برند معتبر این محصول می توان به پمپ لیو اشاره کرد.

پمپ اب یک وسیله ضروری برای کم شدن فشار اب و یا جایی که به منبع اب اصلی دسترسی نداریم عالیه.عملکرد پمپ آب و تمام ویژگی ها و مشخصات آن را در این سایت به طور کامل می توان مطالعه کرد.

بهترین پمپ آب خانگی باید بر اساس نیاز کاربر و ویژگی‌های محل نصب انتخاب شود. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان نیاز فشار آب لازم برای آبیاری زمین‌های کشاورزی را برطرف کرد. پمپ‌های آب که در آبیاری محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسته به وسعت زمین کشاورزی، دارای انواع مختلفی هستند. برای نمونه از انواع پمپ‌های آب کشاورزی سه فاز، برای مزارع و زمین‌های کشاورزی بسیار وسیع استفاده می‌شود.

همچنین امکان دارد اتصالی برق در سیم کشی کلید اتومات باعث بد کار کردن کلید و نهایتا بد کار کردن پمپ آب باشد. پس قبل از فکر به تعویض پمپ، از یک برق کار بخواهید تا سیم کشی کلید اتومات را بررسی کند تا در صورت نیاز برای تعویض کلید اقدام کنید. یکی از لوازم ضروری برای پمپاژ آب از منبع اصلی به زمینهای زراعی و بستر کشت محصولات گیاهی، پمپ آب کشاورزی است.

افزایش فشار آب خانگی از مهم ترین وظایف آن بوده که اگر به همراه منبع ذخیره از آن استفاده شود، هیچگونه تاثیر منفی روی فشار همسایه ها نیز نمی گذارد. ویژگی بارز پمپ لجن کش، در بزرگتر بودن دهانه ورودی آن نسبت به کف کش است. این ویژگی به دلیل جمع آوری لجن موجود در کف آب، فاصله بین پروانه ها و الکتروموتور به کار رفته در این نوع پمپ است.

پمپ آب

پمپ آب خانگی ایرانی، گروهی از پر فروش ترین پمپ ها برای کاربردهای خانگی هستند.

 • عموما حداقل فشار مورد نیاز برای این امر را یک بار (1 Bar) در نظر می گیرند.
 • به طور واضح اگر دستگاه بصورت یکپارچه شامل اتصال یک الکتروموتور با پمپ باشد، عنوان الکتروپمپ برای آن استفاده می شود.
 • بنابراین اگر برای تعیین مقدار دقیق آب مصرفی خود دچار مشکل هستید، خرید پمپ آب بشقابی را باید در اولویت قرار دهید.
 • در این قسمت از وب سایت مهنام پمپ، قیمت انواع پمپ آب از بهترین برندها و تولیدکنندگان را می‌توانید مشاهده نمایید.
 • ابزاریکا همواره تلاش کرده است تا با ارائه مطالبی بی‌طرفانه و البته مشاوره رایگان، سهم خود را در یاری رسانی و آگاهی بخشی در حوزه ابزار به ویژه پمپ آب خانگی انجام دهد.
 • این پمپ ها علاوه بر فشار مناسب در خروجی قادر به انتقال حجم مناسبی از مایع نیز می باشند.

با ورود برق به الکتروموتور تعبیه شده در پمپ‌های آب، القای الکترومغناطیسی رخ می‌دهد و به دنبال آن شفت به چرخش در می‌آید. بسته به نوع پمپ، پس از به چرخش درآمدن شفت، پروانه یا پیستون نیز حرکت کرده و جریان آب را فشرده می‌کند. به این ترتیب آبی که از طریق مجراهای ورودی وارد پمپ شده است، تحت عملیات فشرده سازی قرار گرفته و فشار آن افزایش پیدا می‌کند. پس از افزایش فشار، آب از طریق مجراهای خروجی وارد تاسیسات لوله کشی می‌شود.

باید توجه داشت که در مرحله انتخاب پمپ باید به صورت آگاهانه و صحیح صورت پذیرد .

به خانواده بزرگ الوپایپینگ ملحق شو تا در هر زمان و هر نقطه ای از اصفهان که اراده کردی سفارش بگیری و درآمدت رو افزایش بدی.

این فرایند اصطکاک لوله نامیده می شود و معمولاً در متر مایع اندازه گیری می شود. پمپ های خانگی شامل انواع بهداشتی پمپ آب می باشد که آب آشامیدنی را در یک فشار مناسب برای منزل نگه می دارد. بوستر پمپ در مکان هایی کاربرد دارد که فشار نرمال سیستم کم است و باید افزایش یابد، مانند آبرسانی به ارتفاعات ساختمان ها به صورت یکسان. به این نکته توجه کنید که باید برای نصب پمپ آب نیز از یک تیم ماهر کمک بگیرید، زیرا که نصب غیر اصولی هزینه و شانس خرابی دستگاه شما را افزایش می‌دهد.

انواع پمپ که با توجه به کاربردهایشان دسته‌بندی می‌شوند، برای مصارف مختلفی همچون خانگی، کشاورزی، صنعتی و… مثلا پمپ از نوع خورشیدی برای فضاهای باز مثل مزارع کشاورزی در نظر گرفته می‌شود. حتی کاربرد پمپ آب یک اسب فقط به صنایع کشاورزی محدود نمی‌شود و در خرید پمپ آب یک اسب معمولا مصرف تأمین آب شهری نیز دیده شده است.

این مدل از پمپ آب خانگی سوپاپ سرخود بوده، توانایی مکش و انتقال آب را داشته و در بالای استخر و مخزن قرار می گیرند.

 • در این مرحله باید پیچ های روی کلید اتومات را با پیچ گوشتی شل کنید.
 • این شرکت یک نماینده رسمی در کشور ایران دارد به شرکت دیزل ساز که دارای گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش است .
 • پمپ آب یک اسب بشقابی برای ساختمانهایی با تعداد طبقات ۳طبقه و و شش واحدی با حداکثر متراژ ۷۵متر قابل نصب و استفاده می شود.
 • چیزهایی که راجع به پمپ آب نمیدونستم را به صورت کامل توضیح دادین.
 • بوستر پمپ خانگی در مواردی به کار می‌رود که نیاز به پمپاژ حجم بیشتری از آب در لحظه وجود دارد.

باید در نظر داشته باشید که برخی از سودجویان برای اینکه محصول چینی کیفیت متوسط به بالا و خوبی دارد. فروشگاه اینترنتی اِلین پمپ با فروش پمپ های مختلف با برندهای گوناگون داخلی و خارجی با کیفیت بالا مفتخر است. مکان نصب پمپ آب می بایست پایین تر و یا هم سطح آب ورودی به پمپ باشد.

وقتی از پمپ آب خانگی صحبت می­کنیم، یعنی اینکه این پمپ برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می­گیرد، هچنین باید دانست پمپ آب خانگی و پمپ آب کشاورزی باهم متفاوت هستند.

متراکم و یکسان بودن سطح پایه مخزن در همه جهت‌ها مهم‌ترین نکته‌ای است که باید در نصب پمپ آب خانگی با مخزن در نظر داشته باشید. در بسیاری از ساختمان‌ها، مصرف‌کنندگان با مشکل کمبود آب مواجه هستند که برای حل آن نصب پمپ ‌های آب پیشنهاد می‌شود. اما مرحله بعد از انتخاب نوع مناسب و خرید یک پمپ آب، تهیه اتصالات و تجهیزات مناسب و روش‌های نصب آن است.

با کمک این ابزارها می‌توانید میزان فشار آبی که از چاه به ورودی مخزن هدایت شده را تنظیم کنید. این نوع از پمپ‌ها از انواع پمپ‌های گریز از مرکز هستند که با توجه به ظرفیت‌های متنوع در دو نوع خطی و زمینی استفاده می‌شوند. در دو نوع پمپ سیرکولاتور بدنه چدن و پمپ سیرکولاتور بدنه استیل می‌باشد و می‌تواند سیالات با دمای 120 تا 100 درجه سانتی گراد را پمپاژ کند. پمپ‌های وین یا پمپ پره‌ای یک نوع از پمپ جابه‌جایی مثبت و روتاری است که اصول کاربرد آن خیلی شبیه به پمپ دنده‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پمپ و نحوه انتخاب یا خرید پمپ آب خانگی مناسب برای هر خانه، با ادامه‌ی مطلب همراه باشید. 3 نوع مختلف پمپ آب خانگی شامل دارای مخزن انبساط، کلید خودکار و یا مجهز به بوستر هستند و در بازار به فروش می رسند.

برخلاف پمپ آب ، پمپ شناور نمی تواند خشک شود و نیاز به کار اولیه با یک محفظه را دارد .

آهنگ جدید

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما