کاشت مو طبیعی؛ بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا + عکس کاشت مو

این موضوع باعث شده است تا مهارت دکتر در عمل کاشت مو اهمیت پیدا کند. از این رو که تعداد جلسات کاشت کاهش می بای اما ساعت‌های بیشتر طول می‌کشد برای انجام پیوند مو به تعداد افراد بیشتری در کادر درمان نیاز است. کاشت 2000 گرافت حدود 8 ساعت به طول می‌انجامد در چنین شرایطی حداقل به 5 دستیار نیاز است.

میدانیم که کسانی که عمل کاشت موی سر را بنابر دلایل ارثی و ریزش مو انجام میدهند ، در بسیاری مواقع تمایل به انجام اعمال زیبایی مرتبط مانند کاشت ابرو نیز خواهند داشت .

روش های کاشت مو

یکی از شایع‌ترین دلایل ریزش مو در زنان و مردان ژنتیک و مشکلات ارثی است. افرادی که در خانواده خود سابقه ریزش مو و طاسی سر دارند قطعا به این عارضه مبتلا خواهند شد.

در این روش از عمل کاشتن مو، تمامی فولیکول‌های مناسب برای کاشت از طریق هولدرهای مخصوص و الکتریکی برداشته می‌شوند و همین مسئله باعث می‌گردد تا خطای انسانی و از بین رفتن گرافت‌ها بسیار کاهش پیدا کند. علاوه بر این مسئله این تکنیک به گونه‌ای است که جای هیچ زخم و یا اسکاری بر روی سر باقی نخواهد ماند.

۶- برداشت و معاینه فولیکول‌های مو

این روزها تمام شبکه های اجتماعی پر شده است از تبلیغات مراکز زیبایی که در کنار خدمات مختلف، عمل کاشت مو نیز انجام می دهند. اما توجه به چند نکته در نحوه انتخاب مرکز کاشت مو کمک شایانی به شما خواهد کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه هزینه کاشت مو همین حالا با مشاوران ما در کلینیک ایران نوین تماس بگیرید.

کلینیک سینا بنیانگذار و تنها مجری انحصاری کاشت مو به روش SUT در ایران می باشد. در کلینیک سینا کلیه خدمات کاشت مو توسط تیم مجرب پزشکی و تحت نظر پزشک متخصص انجام می شود ما این افتخار را داریم که تا کنون بالغ بر 20٬000 مورد کاشت مو را با موفقیت انجام داده ایم. دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد ولی در بسیاری از مردان، دلیل ریزش مو و طاسی سر، ارثی و یا داشتن تغذیه نامناسب، استرس و فشارهای روحی به آنهاست. لذا در این زمینه باید فرد موارد تعیین کننده و مهم در این زمینه را با مشورت پزشک در نظر بگیرد.

معمولا مشکلی ایجاد نکرده و در مدت‌زمان کوتاهی برطرف می‌شود. این ریزش تا زمانی که منجر به کم پشتی و یا حتی طاسی سر نشود موجب نگرانی نخواهد شد. اما دلایل مختلفی ریزش مو را از حالت طبیعی خود خارج می کنند و منجر به از دست رفتن بخش اعظم موهای سر می شوند که رشد دوباره و جایگزین کردن آن غیر ممکن است.

برای برداشتن و یا کاشتن گرافت‌ها از یک تیغه یاقوتی بسیار ریز استفاده می‌شود که این ابزار هیچ آسیبی به پوست سر وارد نمی‌کند و از گرافت‌ها نیز محافظت می‌کند.

کاشت مو با روش میکروفیت جدید اخیراً مورد استقبال پزشکان قرار گرفته است و به‌صورت کاملاً گسترده در کلینیک‌های معتبر انجام می‌شود. در این روش بعد از برداشتن فولیکول‌های مو از ناحیه اهدا کننده، با استفاده از یک میکرو موتور به ناحیه جدید منتقل می‌شوند. روش میکروفیت برای خانم‌هایی که دوست دارند همیشه موی بلند داشته باشند و یا موهای پرپشت را بیشتر می‌پسندند مناسب‌تر است. یکی از روش های طبیعی برای پیوند مو، کاشت مو به روش FUT (اف یو تی) است که برای افرادی که قسمت زیادی از ناحیه سر آن ها فاقد مو می باشد، بسیار ایده آل است.

در کلینیک زیبایی آنیل با مشورت با پزشکان متخصص می‌توانید از روشی که برای شما مناسب‌تر است، مطلع شوید.

در این مجموعه مشاوره­‌ها به صورت غیر حضوری هم انجام می­‌گیرد. عمل کاشت مو توسط تیم با تجربه و زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو از کانادا انجام می‌شود. در زمان جراحی متخصص و پزشک مورد نظر با تزریق بی حسی‌های موضعی پوست سر شما را به صورت کامل بی حس می‌کند، از این رو هیچ گونه دردی در طی انجام فرایند جراحی احساس نخواهید کرد.

همانطور که اشاره کردیم، کاشت مو در واقع یک روش جراحی برای درمان ریزش مو، کم پشتی مو و طاسی سر است.

ممکن است پزشک قبل از جراحی بخواهد تا داروهایی مانند ماینوکسیدیل را مصرف کنید. قطعا مو در زیبایی نقش زیادی داره و خوشحالیم که از نتیجه راضی بودید. advice اتاق‌های عمل قبل و بعد از هر عمل ایزوله شده و به طور کامل ضد عفونی می‌شوند. تمام تجهیزات عمل، سرویس بهداشتی و … نیز هر روز ضد عفونی می‌شود.

روش میکروگرافت یک روش بسیار کم خطر و کم عارضه می‌باشد و به همین دلیل محبوبیت بالایی بین افراد پیدا کرده است. از دلایل دیگری که به محبوبیت این روش افزوده است می‌توان به رشد سریع مو‌ها و نبود نکروز اشاره کرد.

در کاشت مو به روش FIT یا FUE، دکتر پوست برای انجام کاشت، هیچ برشی روی پوست سر ایجاد نمی کند بلکه گرافت های مورد نیاز را به صورت تکی جدا می کند و به ناحیه مورد نظر کاشتمی زند. این جراحی به دقت زیادی نیاز دارد و به همین دلیل برای کاشت همه فولیکول ها 2 روز زمان لازم است. در این متد، واحد فولیکول های مو با استفاده از چند صد برش پانچ ریز از قسمت پشت سر متقاضی برداشته می شوند.

  • به همین دلیل، مهارت تیم پزشکی برای انجام کاشت به طور مضاعفی مهم است.
  • ناحیه اهداکننده علاوه بر پوست سر می‌تواند در قسمت بازوها، پاها یا حتی ناحیه تناسلی باشد.
  • حتی اگر بانک موی ضعیف هم داشته باشید یا وسعت طاسی سر شما زیاد باشد جای نگرانی نیست.
  • البته برای کاشت مو، تنها 2 سانتی‌متر از این قسمت استفاده می‌شود و بقیه پیوندهای مو برای کاشت‌های احتمالی آینده ذخیره می‌شوند.

در حال حاضر بهترین روش کاشت مو SUT و کاشت مو FUE است و جدیدترین روش کاشت مو در دنیا محسوب می شوند که به صورت انحصاری و برای اولین بار توسط کلینیک موی سینا (رنسانس) وارد ایران گردید. این روش یکی از قدیمی ترین روش های اولیه کاشت موی سر بود که در آن فرد با استفاده از مقدار زیادی دارو بیهوش می کردند.

✔ میزان مهارت و حاذق بودن کلینیک زیبایی هم از نظر پزشکان و هم مهارت تکنسین ها روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. ✔ استفاده از دستگاهای پیشرفته برداشت واحدهای فولیکولار در روش SUT و همچنین دستگاهای میکروموتور ۴۰۰ میکرونی در روش میکروفیت MicroFIT.

برای کاشت مو، در ابتدا به ناحیه دریافت کننده سر و بانک مو بی حسی موضعی تزریق می شود که پس از گذشت چند دقیقه پوست سر فرد کاملا بی حس شده و هیچ دردی حس نمی کند. ممکن است پس از گذشت چند ساعت از پیوند مو، به دلیل از بین رفتن اثر بی حسی، بیمار درد خفیفی در نواحی پیوند شده حس کند که معمولا برای یک یا دو روز اول به او قرص یا پمادهای مسکن داده می شود. کاشت مو به روش میکروگرافت در حقیقت جدیدترین روش کاشت مو مبتنی بر روش FUE محسوب می‌شود.

همچنین همیشه این احتمال وجود دارد که رشد مجدد موهای شما در حداقل مقدار ممکن باشد. در مورد هزینه کاشت مو هم باید گفت در بهار سال ۱۴۰۲ کاشت مو چیزی در حدود ۵ الی ۱۵ میلیون تومان بسته به شرایط بیمار و کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید، برای شما رقم می‌خورد.

همچنین حالت موها، رنگ مو و بافت آن نیز عوامل موثری در عمل کاشت مو به روش FUE خواهند بود. در این روش در آن فولیکول های مو در محل اهدا شونده با تیغ از پشت و کنار سر تراشیده می شوند.

این نوع کاشت مو بین ۴ تا ۸ ساعت طول می‌کشد و عموما سریع‌تر از جراحی FUE است.

اختلال در این هورمون نه تنها روی موها بلکه وزن بدن، پوست صورت و… را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای کنترل این غده باید به پزشک مراجعه کرد تا با دارو آن را کنترل کرد. کلینیک صدف با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، جزو بهترین، مطمئن­‌ترین و مجهزترین کلینیک‌­های  منتخب تهران است. این کلینیک تمامی استانداردهای وزارت بهداشت را رعایت کرده و جهت انجام جراحی­‌های کاشت مو دارای مجوز است.

• با ترکیب دو روش FUT و FIT در طاسی ‏های شدید، کاشت مو به روش ترکیبی از هر دو تکنیک FIT و FUT انجام می گیرد. در این حالت اول به روش FUT یک نوار کامل از فولیکول های مو برمی دارند. سپس برای ایجاد تراکم از فولیکول های تک تک به روش FIT استفاده می گردد. با انجام روش ترکیبی باید مزایا و معایب هردو روش را قبول کنید.

در افرادی که تخمدان پلی کیستیک دارند تولید هورمون در بدن افزایش پیدا می‌کند، بدین ترتیب چرخه رشد موها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هزینه‌های کاشت مو به عواملی همچون تراکم مو و مقدار ناحیه کاشت مو بستگی دارد. در نظر داشته باشید هزینه‌های کاشت مو با توجه به نوع روش کاشت مو محاسبه می‌گردد.

کاشت مو

ریزش مو تحت تاثیر عواملی مانند وراثت، استفاده زیاد از سشوار و اتوی مو، استفاده از شامپوهای نامرغوب و نامتناسب با مو، استفاده از رنگ موهای قوی، بیماری و شیمی درمانی و غیره می باشد. پس از آن که شما زحمت کشیدید و کاشت مو را انجام دادید، مهم­ترین نکته آن است که مراقبت صحیحی از موهای خود داشته باشید تا دوباره به ریزش مو دچار نشوید و موهایتان عمری دائمی داشته باشند.

این موهای کاشته شده در برابر هورمون ریزش مو ( دی هیدروتستوسترون ) مقاوم بوده و در نتیجه حاصل پیوند مو طبیعی دائمی خواهد بود.

همچنین این کلینیک اولین مرکز پیوند مو در ایران بوده و دارای بیشترین پرونده در این حوزه می باشد. در کلینیک تخصصی کاشت مو  دکتر نیلفروش زاده روش ترکیبی FUT و FUE انجام می شود که روش ابداعی دکتر نیلفروش زاده در کاشت مو نام گرفته است. این روش با بیشترین تراکم موی کاشته شده و کمترین تهاجم انجام می شود.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما
این سایت تنها به عنوان یکی از منابع ممکن برای مطالعه و بررسی اطلاعات ارائه شده است، بنابراین استفاده از این محتوا باید با توجه به دیدگاه‌ها و منابع دیگری همراه باشد و توصیه به استفاده از آن نیست.